Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


Zasady Forum

Musisz się zgodzić, jeśli chcesz się zarejestrować

1. Podstawowe zasady

- na forum nar.pun.pl podstawową władzę stanowią Administratorzy i Moderatorzy. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych.
- w przypadku kwestii nieuregulowanych niniejszym regulaminem należy dostosować się do decyzji Administratora lub Moderatora. Pamiętaj, że masz prawo do wyjaśnień, a Administrator lub Moderator ma obowiązek udzielić Ci konkretnej, zrozumiałej i wyczerpującej odpowiedzi.
- decyzje Administratorów lub Moderatorów dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią rozmowy wyłącznie pomiędzy władzą forum nar.pun.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na Forum. Jeżeli uważasz, że zostałeś skrzywdzony bądź potraktowany przez Administratora lub Moderatora niezgodnie z panującymi zasadami, masz prawo do wyjaśnień.
- Forum nar.pun.pl oraz inne osoby związane z Forum nie ponoszą odpowiedzialności za wypowiedzi oraz materiały umieszczone na stronach nar.pun.pl przez użytkowników. Opinie wyrażone przez użytkowników są wyłącznie ich własnością.

2. Zabronione jest:

a) Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie - niepotrzebne stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne a szczególnie kierowanie takich słów pod adresem innych osób
- wyśmiewanie się i/lub szydzenie z użytkowników lub jakichkolwiek innych osób, które mogły by się poczuć urażone
- szeroko pojęte odbieranie innym przyjemności korzystania ze strony (a w szczególności grożenie innym wirtualnie jak i w rzeczywistości, pomawianie, obrażanie na tle przekonań, wyznania, rasowym, religijnym, płciowym, przynależności społeczno-kulturowej itp.)

b) Łamanie prawa
- jakiekolwiek inne, nie wymienione powyżej, łamanie obowiązującego prawa lub podstawowych norm i zasad obowiązujących w społeczeństwie (a szczególnie propagowanie pornografii, narkomanii, przemocy, nienawiści rasowej czy religijnej, ujawnianie prywatnej korespondencji bez zgody nadawcy etc.) w swoich wypowiedziach.

3. Kary

Użytkownikowi, który popełni jedno lub więcej z powyższych przewinień na forum grozi:
- ostrzeżenie od Administratora lub Moderatora (jeśli przewinienie było lekkie bądź nie dotykało ani nie krzywdziło w bezpośredni sposób innych osób.)
- czasowe lub nieodwołalne pozbawienie możliwości wypowiadania się na Forum nar.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotograf oleśnica wynajmekoparke.pl www.odziez-uzywana.info.pl przewozy Klinika medycyny estetycznej