Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#11 2009-12-04 21:08:46

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Trening czyli sprawdzenie umiejętności

-.. Widzę że udało wam się - powiedział Xenil - chciałem was tylko przetestować czy jesteście wstanie walczyć bez waszego dojutsu gdy nic nie widzicie.
Toshirou stał niespokojnie. Jedna myśl nie dawała mu spokoju. Hashimoto to zauważył?
-.. Co jest Toshirou-kun?
-.. Sensei.. Dlaczego dezaktywowałeś tą zakazaną technikę. Tak byśmy w Ciebie nie trafili, a genjutsu w tej mgle niebyłoby możliwe.
-.. to pytanie jest łatwe. Tak jak powiedziałem chciałem sprawdzić wasze dojutsu. Miałem 2 okazje aby was wszystkich zabić jednym atakiem, miałem was jak na widelcu, wystarczyło tylko ugryźć. Pierwszy moment: mgła zaczęła opadać, wy wypuszczacie chakrę skupiając się na tym. Akio wraz z Kenseiem byliby martwi bo włożyli w to dużo chakry i skupienia zapominając że ja gdzieś tu jestem. Druga sytuacja, gdy Ty odłączyłeś się od nich a oni stali plecami. Ten moment, gdy zaatakowałem Akio i Kensei dostał. Ja do was spokojnie podbiegłem nie używając mojego jutsu. Gdyby tak się stało w prawdziwej walce bylibyście martwi. Jednak po to odbył się nasz trening aby pokazać wam że nawet takie potężne Jutsu jakie umiecie wytworzyć mają również słabe punkty...

Wszyscy stali w skupieniu i nie wiedzieli co się dzieje.
-.. To czemu dałeś nam szanse?! Czemu nie zraniłeś nas?! Czy nie dałeś sygnału?! - zaczął wrzeszczeć Kensei
Xenil popatrzył na niego wrogim spojrzeniem
-.. A było warto...?

Po czym odszedł. Pomachał drużynie i odchodząc krzyknął:
-.. Jutro, 4 rana, misja rangi S!

Offline

 

#12 2009-12-04 22:06:56

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Trening czyli sprawdzenie umiejętności

Wszyscy zdali sobie sprawę z powagi sytuacji, 'skupialiśmy się na trenowaniu naszych umiejętności, lecz zapomnieliśmy o szlifowaniu linii obrony'- powiedzial Kensei, Misja rangi S- powiedział Toshirou,  'damy radę'- powiedział ze spokojem w głosie Akio, 'co nas nie zabije to nas wzmocni',  'masz rację'- przytaknął Kensei, 'haj'- kiwnął głową Toshirou, shinobi rozeszli się, by następnego dnia stawic czoła kolejnym przeszkodą.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Torre de Benagalbón wellness spa hotel Ciechocinek Serwis laptopów piastów