Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-11-29 11:44:55

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Po roku wszyscy zwiększyli swoje umiejętności. Kyuzo pod okiem Itachiego trenował praktycznie cały czas, jednak nikt z Konoha nie sądził że oboje żyją.

Nad Konoha słońce świeciło bardzo mocno, pomimo że był poranek. Nikt nie myślał o tym aby cokolwiek robić. Każdy kto mógł wylegiwał się, albo siedział na ławce i popijał zimną lemoniadę. Psy i koty dogadały się i razem siedziały w cieniu aby nie męczyć się... Taki był skwar..!!

Gdy Xenil otworzył oczy...
-.. "no nie mogę... no kurwa...
-.. Mam niby jakieś obowiązki, a przecież.. pustka. Jakby zupełnie nie miało znaczenia, czy wstanę czy nie wstanę, zrobię coś czy nie zrobię, ja pierdolę...
-.. Higiena, jedzenie, praca, jedzenie, praca, palenie, proszki, sen... ja pierdole, kurwa..."


Leżał tak jeszcze chwilę, usłyszał jednak hałas dobiegający zza okna...
Otworzył okno..
-.. Czy wy do kurwy nędzy musicie mi hałasować o 8 rano pod domem?! WYPIERDALAĆ!! - wrzasnął Xenil do dzieci które bawiły się w ninja.
-.. Poskarżę się bratu..!! - Biegło jedno dziecko z płaczem, odgrażając się do Xenila, on na to:
-.. To kurwa dawaj mi go!!

Hashimoto poszedł do toalety się umyć, ubrał się w swoją szatę, założył okulary i wyszedł. Schodził powoli po schodach. Wyszedł i w jego twarz bardzo mocno świeciło słońce.
-.. Kurwa słońce.. ja pierdolę.. - pomyślał
Ruszył jednak dalej aby kupić po drodze do budynku Kage coś do jedzenia. Gdy szedł sobie pustą ulicą, nagle zza latarni wyszły 3 postacie, ubrane w strój chuninów.
-.. I co kurwa teraz powiesz mądralo?! Masz jakiś problem do mojego brata?! - po czym lekko odepchnął Xenila
Xenil jednak olał gościa i poszedł dalej w stronę sklepu.
-.. Myślisz kurwa że cwaniak jesteś?! - krzyknął ten sam koleś - to zaraz pogadamy inaczej.
W stronę głowy Hashimoto poleciał Kunai. Jednak ten zniknął.. Chunini nie wiedzieli gdzie on się podział. Odwrócili się aby spojrzeć czy ten przypadkiem nie zrobił Kawarimi no jutsu. Gdy odwracał powoli głowę został uderzony pięścią w twarz. Odleciał na kilka metrów i wylądował twardo na ziemi. Ten otarł usta z krwi.
-.. No to Cie kurwa zapierdole! Chłopaki! Brać go!
2 Napastników ruszyło na Xenila. Próbowali go uderzyć jednak pomimo że pięści leciały w twarz czy brzuch, przelatywały one przez jego ciało...
-.. Kim ty Kurwa jesteś - powiedział jeden z braci
-.. Twoją godziną śmierci...

Xenil kopnął obu napastników z półobrotu. Ci wylądowali na ziemi. Xenil pojawił się przed nimi...
-.. I co kurwa teraz powiesz mądralo?! Masz jakiś problem?! - wrzasnął Xenil wyciągając powoli katanę naładowaną Fuuton.
-.. To mój tekst!! - wrzasnął ten który jako pierwszy oberwał.
Xenil zamknął oczy i machnął kataną. Zrobiła ona wielkie wgniecenie na kilkanaście metrów w ziemi. Do oczu wrogów zaczęły napływać łzy..
-.. Przepraszamy!! - zaczęli krzyczeć
-.. Takie ścierwa jak wy nazywają się shinobii?! Powinienem was wszystkich zabić tu na miejscu. Pokonałbym was z zamkniętymi oczami jedną ręką...

Chakra na mieczu przestała błyszczeć, Xenil wyprostował się, schował katanę, poprawił okulary i odszedł...
Gdy Hashimoto odchodził, tamtym wróciła zimna krew. Wstali i się pytał jeden drugiego.
-.. Kto to był? Jak on się nazywa? On jest z Konoha?
W pewnym momencie wyszedł dziadek o lasce, na pół ślepy. Szedł powoli i ominął tą trójkę wolnym krokiem. Nie zwalniając chodu powiedział:
-.. Hashimoto Xenil, legendarny ninja Konoha którego czyny są prawie tak znane jak 3 wielkich Saninów.


Xenil dotarł do sklepu. Kupił parę jabłek, bułkę i mleko. Po drodze zjadł wszystko... W końcu dotarł do budynku Hokage. Czekał tam na niego Kakashi.
-.. Witaj Xenil. Mam dla Ciebie misje. Polega ona na...
-.. Ciszej - przerwał mu Xenil, głow mnie boli po wczorajszym
-.. Hokage uśmiechnął się pod nosem..
Udasz się wraz z Teamem 7 oraz Akio, Kenseiem i Toshirou do kraju Ryżu. Tam znajdź człowieka o imieniu Emanuel. Gdy go spotkasz daj mu ten list. Możesz po drodze natrafić na zbroje odziały więc dlatego idzie więcej osób. Wymarsz w połud....
Kakshi spojrzał na Xenila, a ten spał na krześle które było tu do odpraw...



W południe Hashimoto był gotowy do wyjścia. Cała 6 pojawiła się na czas...

Offline

 

#2 2009-11-29 15:14:06

Pawlos9992

Uczeń Akademi

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 44

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Wszyscy wyruszyli w stronę kraju Ryżu. Każdy rozmawiał z każdym po za Hashimoto. Xenil był cicho jak by nad czymś rozmyślał jednak nikt po za Toshirou nie zwrócił na niego uwagi. - Zapytać się co go trapi? Nie będę mu zawracał głowy. Po czym zaczął znowu rozmawiać z Kenseiem.

Offline

 

#3 2009-11-29 19:07:43

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Kim jest Emanuel? - zapytał Akio.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#4 2009-11-29 19:23:15

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

-.. Emanuel to nasz łącznik z krajem ryżu. Może dać nam wsparcie z tego bogatego lecz nieludnego kraju. - odpowiedział Xenil

Offline

 

#5 2009-11-29 19:25:41

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

'Czy aby nasz łącznik jest sprawdzony Xenil sensei.'?- zapytał ponownie, 'teraz zrobiło się głośno o działaniach Akatsuki'- dodał po pewnym czasie.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#6 2009-11-29 19:27:17

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

-.. Tak znamy go bardzo długo. Miałem z nim do czynienia i wiem chyba gdzie go znajdziemy - po czym uśmiechnął się.
-.. Akio proszę mów pół tonu ciszej - po czym Hashimoto spojrzał na zegarek:
-... Kuso jesteśmy spóźnieni... - sam zaczął biec

Offline

 

#7 2009-11-29 19:29:07

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

'Pospieszmy się', powiedział do reszty, po czym wszyscy zaczęli biec za Xenilem który był na przodzie, po 20 minutach drużyny dotarły na umówione miejsce spotkania.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#8 2009-11-29 19:29:29

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Kensei nagle wstrzymał Akio,zasłaniając ręką dalszą drogę..Spojrzał na Xenila ale on już wcześniej spostrzegł,że coś jest nie tak.Wszyscy się zatrzymali.
Kensei kucnął i lekko dotknął cieniutenki sznureczek,napięty jak struna, niewiele nad ziemią. Dla zwykłego człowieka wprost nie do zauważenia.
-Sensei? Mamy towarzystwo..Ktoś nas oczekuje- Powiedział spokojnie Kensei,po czym wstał,prostując się.

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2009-11-29 19:34:26)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#9 2009-11-29 19:32:35

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Xenil zniknął. Po ok. minucie pojawił się przy towarzyszach mając na plecach 2 shinobi bez opasek, skrepowanych i zakneblowanych.
-.. No i po kłopocie... - powiedział Xenil
-.. Za tymi drzewami jest wioska. Znajdziemy go w karczmie...

Offline

 

#10 2009-11-29 19:37:30

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wydarzenia po roku Akatsuki + Teamy

Przed wioską,zbierał się kurz..coraz większy i większy..nagle granice wioski minęły jakieś postacie jak zjawy, między ludźmi, tylko wiatr świstnął..Siódemka shinobi z Konohy zatrzymała się przed karczmą, wywołując większą zamieć..weszli do karczmy..

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2009-11-29 19:42:26)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Germany berlin-hotel spa Ciechocinek pakiety http://komputeryursus.pl