Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#11 2010-04-11 00:34:25

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Time skip 3 lata połączone

Mizukage wyglądała na zaskoczoną, ale po chwili uśmiechnęła się tylko, Raikage miał minę jakby się nad czymś głęboko zastanawiał, a Tsuchikage kipiał ze złości.

Xenil: Wiedziałem... Do cholery wiedziałem, że nie dasz za wygraną...
Mifune: Hokage-dono, zechciałbyś zająć swoje miejsce...
Xenil z wyrazem głębokiej pogardy zasiadł przy stole.

Kyuzo: Jak wszyscy wiecie przez ostatni rok wraz z Amegakure starałem się zjednoczyć okoliczne państwa...
Akio: Pff.... Jak zwykle, do celu po trupach...
Dante zerknął niepewnie na starszego kolegę
Kyuzo: Niektórzy zastanawiają się zapewne, czemu mieli by mnie w ogóle słuchać (tu zerknął na Xenila) znając moją przeszłość... Ale zapewniam was, że moje intencje skupiają się jedynie na kwestii pokoju. Dlatego oddam teraz głos szanownemu Mifune...

(później dopiszę, sorry, że tak chaotycznie ale od kilku dni już nie mam neta, a tutaj mnie co chwilę wołają na kielona , nie wiem czy jeszcze będę przy kompie (pewnie tak) ale jak coś to jutro do 15 napiszę wszystko to co chciałem. - KrysteQ jak chcesz coś dodać od siebie to wal śmiało, ale nic co by jakoś konkretnie wpłynęło na fabułę. A reszta plz niech się wstrzyma )


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#12 2010-04-11 12:12:33

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Time skip 3 lata połączone

Dopiero teraz Xenil zwrócił uwage,że oprócz Kyuzo jest jego drugi uczeń,Kensei.
Xenil:Więc przyprowadziłeś również swojego kompana,morderce V Hokage oraz jej uczennice Sakure,świetnie! Po prostu świetnie!
Mifune:Hokage-dono!
Kensei:Pozbywam się każdego,kto mi stanie na drodze..chciałem ją oszczędzić ale nie chciała słuchać..
Xenil:Ta,jasne.
Kensei:Nie musisz mi wierzyć,nie przyszliśmy tu jako Akatsuki..
Xenil:To już szczyt wszystkiego..!
Powietrze dookoła zawrzało,momentalnie zrobiło się bardzo gorąco.
Mifune:Uchiha Kensei,używanie ninjutsu jest zabronione w tym miejscu!
Wszyscy orchoniarze kage,ruszyli na trójke przybyłych shinobi.
Mifune:Stać!
Wszyscy się zatrzymali,z katanami i innymi broniami,przy szyjach Kensei'a,Kyuzo i Kany,nawet nie drgneli,nie bali się.Mieli szydercze spojżenia,szczególnie Kyuzo i Kensei.
Mifune:Wszyscy wracać na swoje miejsca! Rozpoczynamy obrady!

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2010-04-17 19:02:53)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#13 2010-04-11 16:38:05

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Time skip 3 lata połączone

Wszyscy usiedli za stołem. Xenil wciąż spoglądał na Kyuzo i Kenseia z niepokojem. Wiedział że może ich teraz zabić, że któryś z Kage napewno mu pomoże zanim inni cokolwiek zrobią, jednak coś go powstrzymało. W pewnym momencie Hokage usłyszał w swojej głowie głos.

Akio: Xenil sensei. Możemy ich wykończyć. Rozmawiałem chwile temu tym samym sposobem z Kazekage, Raikage i Mizukage. Są w stanie pomóc. Poza tym dzięki temu, że stworzyłeś oddział szybkiego reagowania za 3minuty będzie tu 30 ninja z Konoha którzy zajmą się Samurajami. Daj tylko rozkaz...!
Xenil: Nie Akio! Nie możemy! Doprowadziłoby to do chaosu w świecie shinobi. Zobaczymy co się wydarzy na zebraniu, jednak oddział niech stacjonuje 3kilometry stąd obok wioski. Jak ktoś ich zauważy - zabić natychmiast nie zważając czy dziecko, starzec czy doświadczony ninja!
Akio: ok...

(Chwila wyjaśnienia: Akio rozwinął swoje umiejętności w Rinnenganie, pozwala na rozmowe z ludźmi oddalonymi nawet o kilka tysięcy kilometrów. Wyniknęło to z połączenia sharingana - shiszui - czy jak on się zwał - który posiadał Orochimaru, a po jego przejęciu ciała, Akio. Ja natomiast stworzyłem oddział ludzi którzy bezgranicznie mi ufają i nauczyłem ich techniki szybkiego przemieszczania się, dzięki czemu są wsparciem praktycznie w każdej części świata shinobi, a przyzywa ich Akio.)

Mifune: .... Więc rozumiem, że Kage wszyscy tu obecni przyjmują szóstą ukrytą wioskę? - W tym momencie Raikage spojrzał na Xenila. Ten natomiast powolnym ruchem dotknął swojego podbródka i lekko ruszył głową na znak przeczenia. Raikage wpadł w furię, uderzył pięścią w stół, który błyskawicznie połamał się na części, a potem odwrócił się i wyszedł, robiąc cobie wyjście przez ścianę. Za nim wyszło troje Kage: Kazekage, Mizukage i Hokage. Wszyscy wpadli w popłoch, nie wiedząc co się dzieje.
Mifune: Gdzie wy ludzie idziecie?! Opanujcie się!
Kazekage: Pewne sprawy załatwimy na własną rękę kiedy indziej....

Offline

 

#14 2010-04-17 22:25:13

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Time skip 3 lata połączone

Zaraz po spotkaniu Kensei,Kyuzo oraz Kana wyruszyli na południe. Nie wiedzieli jeszcze,że nie tylko oni zmierzają w tym kierunku..Xenil,Akio i Dante,postanowili śledzić podejrzaną trójke oraz zlikwidować ich..
Po pewnym czasie, Kensei,Kyuzo i Kana,wyskoczyli z lasu na polane,wnet Kensei zatrzymał się,po chwili również pozostali.
Kyuzo:Coś nie tak?
Kensei:Tak jak się spodziewaliśmy,śledzą nas..
Kana:Kto?
Kensei odwrócił się i uderzył otwartą dłonią w ziemie.
Kensei:Doton!
Jak na zawołanie,najbliższy teren zaczął się zmieniać,drzewa z lasu  rozstąpiły się i 3 postacie wyskoczyły z niego na polane,która przypominała teraz bardziej ring,4 wysokie słupy powstały z ziemi.Był to na prawde ogromny teren.
Xenil:Jestem pod wrażeniem, Kensei..
Kensei wstał i wyprostował się,nie spuszczając z oczu,Xenila.Milczał...
Xenil:..Kyuzo,więc zostałeś oficjalnie kage?
Kyuzo:I leciałeś za mną po autograf?
Akio:Zaraz Ci zamknę,tą niewyparzoną gębe!
Dante:Dajcie mi to zrobić! Takich cieniasów jak oni,to ja wciągam nosem!
Xenil:Przes...!!!
Dante:Katon! Ryuuka no jutsu!
Płomień,choć niewielki,poleciał szybko w kierunku trójki shinobi,Cenia.Jako,że Kensei był najbliżej,przyjął atak na siebie.
Podniósł tylko prawą dłoń..cały atak zamknął w uścisku swojej pięści..otworzył dłoń..wydobył się tylko dym.
I ZAPADŁA TAKA NIEZRĘCZNA CISZA
Dante przełknął śline..."Ostry koks..przyjął cały mój atak,nawet się nie oparzył.."
Dante:...haha myślałeś,że to było na serio? Tylko Cie sprawdzałem!
W tym momencie,Dante dostał tzw "gonga" *czyli taki mocny plaskacz w tył głowy,tak w razie czego tłumacze )od Xenila.
Dante:Za co?!
Xenil:Za jajco! Czego Cie uczyłem?! Nie rzucaj się jak kmiot! Pieprzony noob!
Dante spojżał na Kensei'a,Kyuzo i Kane,stali w ciszy i skupieniu,choć ich spojżenia były przepełnione politowaniem dla niego..
Kana:Co za głupi smarkacz,w dodatku ciota jak sie patrzy!
Te słowa podziałały na Dante,jak czerwona płachta na byka.
Dante:Zabije cie stara ruro!
Kana:Tak jakbyś mógł to zrobić!
Dante wyrwał się od Xenila.
Dante:Zaraz Ci udowodnie!
Po tych słowach,rzucił trzema shurikenami.
Kana skontrowała senbonami.
Dante,wyjął z kabury kunai'a,zawirował nim w okół palca wskazującego,po czym pewnie chwycił go całą dłonią. Leciał na Kane jak furiat.
Xenil:Co ja się z nim mam..
Akio wzruszył bezradnie ramionami.
Xenil:Zaraz go  z tamtąd wyciągne..geeez
Kensei:Ani się warz sensei..
Xenil:Co?!
Kensei:To ich walka,mały może w końcu nauczy się przyjmować konsekwencje swoich decyzji,tyle że pewnie zginie. Jeżeli któryś z was,przeszkodzi im,będą mieli z nami do czynienia.
Akio:Ja chyba śnie!
BRZDĘK
Kana i Dante odskoczyli od siebie po starciu kunai'ami.
Kana:Dobra dzieciaku,teraz nie będe się oszczędzała..


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#15 2010-04-18 12:29:07

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Time skip 3 lata połączone

No właśnie, Xenil miał napisać coś wczoraj ale coś mu musialo wypaść wiec postanowilismy ze troche popiszemy ;p
A spotkanie opisałem w Burzy Mózgów tak jak mowi KrysteQ zeby nie mieszać 2xjednego spotkania, ja napisalem swoja wersje wydarzeń bo byc moze coś mozna z tego wykorzystać, akurat napisaliśmy to w miare kompatybilnie ; )
Nie wiem czy wszczepicie moją wersje czy wprowadzicie poprawki w swoich postach, w kazdym razie jakies kroki zrobilismy

Ostatnio edytowany przez Michcio (2010-04-18 12:30:57)


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#16 2010-04-18 14:33:01

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Time skip 3 lata połączone

Dobra więc pisze :killspam:

Dante: Co Ty sobie myślisz?! Udało Ci się uniknąć mojego banalnego ataku kunajem, ale to nie czyni Cie shinobi! - po czym ruszył na Kane biegiem, ta spojrzała i uśmiechnęła się widząc żałosny atak w wykonaniu chłopaka. Szykując się aby sparować atak kunaiem, Kana poczuła nagle ogromny ból w plecach i odleciała na parę metrów.
Kana: Sushin no jutsu... już na tym poziomie... zaskakujesz mnie dziciaku
Kensei: Kana! Przestań nie doceniać tego dzieciaka! Szkolił go Xenil więc może być z nim nudna i długa walka!


Xenil: Przejdźmy do interesów. Pewne sprawy przy naszym poprzednim spotkaniu się wyjaśniły - tu Hashimoto spojrzał na Kyuzo - i nie jestem o to zły. Jednak śmierci Tsunade nie jestem w stanie Ci wybaczyć Kensei! Powinienem Cie tu zabić tu na miejscu, ale sam nie mam szans, bo stane przeciwko całemu oddziału samurajów i reszcie Kage. A tak poza tym mam już dla was "prezent" który ograniczy wasze pole działania...
Kensei: No dawaj dziadku! Jak zawsze tylko mocny w gębie! Mam ochote Ci wypierdolić...
Kyuzo poniósł rękę zagradzając drogę Kenseiowi..
Kyuzo: Bez takich Kensei! Nie czas na dawne waśnie. Świat się zmienia. My też! Więc daj na wstrzymanie. Może was kiedyś los skrzyżuje znowu...
Kyuzo: co do interesów. To możemy Ci zaoferować informacje w zamian za tymczasową czysto teoretyczną protekcję. Chodzi nam, że roześlesz pismo, iż Konoha będzie tymczasowo osłaniać Cień, ale to tylko na wypadek wojny itp.
Xenil: Cena wasza jest wysoka. Musicie mi coś dać cennego w zamian inaczej może okazać się że jutro już będziecie mieli  na głowie całą konohę...
Kyuzo: Co powiesz na temat informacji o Akatsuki... a dokładniej o Uchiha Madarze....?

Offline

 

#17 2010-04-18 15:27:07

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Time skip 3 lata połączone

Kensei: Kyuzo,straciłeś rozum? Jeśli wyjdzie to od nas,jesteśmy martwi!
Wrzasnął Kensei.
Kensei:Pokaże Ci jak trzeba z nimi negocjować!
Po tych słowach Kensei zamknął oczy..Otworzył..ukazał się EMS
Kensei:Amaterasu!
Dookoła ringu, zapłonął czarny ogień.
Kensei,ściągnął z piszczeli obciążenia,po czym cisnął nimi w skałe,rozwaliła się jakby była z porcelany.
Kensei:Stańcie do walki jeśli macie odwage,zaraz jak ten mały zginie,zwolni się miejsce dla was! Xenil,nie obawiasz się samurajów lecz mnie i Kyuzo!
Akio:Ty skurwielu!
Kensei:Chcesz mi coś powiedzieć?To zapraszam.
Kyuzo:Spokojnie,możemy to wszystko rozwiązać pokojowo.Jakie jest Twoje zdanie,Xenil sensei?



P.S (Ja i Kyuzo wiemy,że chcemy wam wcisnąć jakieś kity o Madarze,to było małe show abyście uwierzyli,że to prawde chcemy wyjawić ale oczywiście o tym nikt nie wie poza nami )

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2010-04-18 17:01:49)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#18 2010-04-20 06:50:07

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Time skip 3 lata połączone

Xenil: Przestań pierdolić Kensei! Myślisz że tylko Ty trenowałeś? Uznaje waszą wioskę, uważam Kyuzo za równego siebie, a Ty Kensei jak zwykle zachowujesz się jak gówniarz z tą Twoją nie wyparzoną gębą. Wiesz, że Amaterasu na mnie nie działa i jak będę chciał to zabiore Dante i znikniemy stąd w oka mgnieniu. Ty nas Nie dogonisz. A to co właśnie robisz podciąga do tego że CIeń chce zostać zdławiony przez 5 nacji. Czy do tego dążysz?! Zresztą...
Itachi: Witaj Kensei!

Za Młodym Uchihą pojawiła się postać która położyła rękę na jego ramieniu. Kensei nie wiedział co się dzieje. Jego oczy w przerażeniu ruszały się gwałtownie.
Kensei: Ale jak Ty...? Przecież Ty...?
Itachi: Nie, nie doceniaj Xenila. Zakończmy to spotkanie pokojowo. Niech młodzi się wyszaleją, a potem każdy pójdzie w inną stronę...
Itachi: Mangekyou Sharingan!
Uchiha Itachi spojrzał na płomień wokół areny, po czym ten zanikł.

Kyuzo: Dobrze więc, odnośnie Akatsuki mogę wam powiedzieć....


Walka odbywała się na dość wysokim poziomie, jak na ten wiek. Dante został zepchnięty do obrony, jednak pozostawało mu dużo chakry ciągle.
Dante: Nie wiem co to za płomienie przed chwilą były i nie mam czasu patrzeć co się tam dzieje, ale jak zaraz czegoś nie zrobie to przegram.
Dante: Kagebunshin no jutsu
Powstały 3 klony po czym cała czwórka ruszyła na Kane.
Kana: Nadal myślisz że coś mi możesz zrobić?!

Po czym Kana rzuciła tylko jeden Kunai w jedną osobę. Nastawionego na atak Dante ugodził kunai w ramię wbijając się głęboko. Krew trysnęła. Klony zniknęły. Kana ruszyła spokojnie w stronę Dante, aby go dobić. Podniosła rękę. jednak ktoś chwycił ją tak szybko że nie zdążyła mrugnąć.
Xenil: Walka skończona! Wygrałaś, odejdź ze swoimi przyjaciółmi!
Kana: Co Ty sobie kurwa myślisz! - Po czym w drugiej ręce mając kunai wycelowała w Xenila. Ostrze zbliżało się.
Kana: "Tego się nie spodziewa ha!"
Ostrze wraz z ręką przeleciało przez ciało Xenila.
Kana: OMG! Jak?!
Xenil: Przestań się do mnie zwracać jak do psa gówniaro!
Po tych słowach odleciała na parę metrów, przez fuuton wypuszczony z lekko otwartej twarzy Xenila.
Akio: Więc sie dogadaliśmy Kyuzo...
Wzrok rinnengana Akio spoczywał cały czas na Kyuzo.
Kyuzo: Najwidoczniej...

Offline

 

#19 2010-04-20 15:24:29

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Time skip 3 lata połączone

...

Kyuzo, Kensei i Kana pojawili się na dachu budynku Kage w Higakure.

Kana: Mogłam użyć zwoju... Nawet nie zdążyłby się zbliżyć...!
Kyuzo: Twoje umiejętności są dla nich nadal tajemnicą, będziesz mogła to wykorzystać jeśli zajdzie taka potrzeba. Posłaniec z Konohy będzie tu za parę godzin. Dopilnuj by nie węszył tam gdzie nie powinien.
Kana: Z całym szacunkiem, ale czy tym nie powinien się zajmować kto inny...
Kyuzo: To ważna misja dyplomatyczna więc wysyłam mojego najlepszego Jounina.
Kana zamilkła czerwieniąc się lekko.
Kyuzo: Aha i jeszcze to - powiedział składając lewa dłoń w pieczęć, a na prawej, w lekkim obłoczku dymu pojawił się zwój, który następnie podał Kanie - przekaż to posłańcowi i powiedz, żeby dostarczył to osobiście do Hokage.
Kana: Tak jest Shodaime-sama - powiedziała i zeskoczyła z dachu.
Kensei: ...Wszelkie informacje o Gedou Mazou miały zostać tajemnicą... Teraz Madara naprawdę się wkurzy.
Kyuzo: Na to właśnie liczę...- powiedział wchodząc do budynku


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#20 2010-04-21 21:18:35

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Time skip 3 lata połączone

Akio stał w pobliżu Ukrytej Wioski Cienia Higakure...

Akio: więc tutaj znajduje sie siedziba Kyuzo - Akio złożył odpowiednie pieczęcie - Shōten no Jutsu!

Ze skały wyłoniła się postać shinobiego z Konohy - był to idealny klon stworzony przez Akio techniką zmiennokształtności.

Akio: Pora rozpocząć infiltrację Higakure.

Akio posłał klona w kierunku wejścia do wioski, tam czekali na niego shinobi Hi...

Akio (klon): witajcie, przybywam z Konohy jako posłaniec, miałem tu odebrać...
Shinobi Hi: wiemy kim jesteś - odpowiedzial oschłym głosem. Musimy Cie przeszukać.

Po ukończonej rewizji został doprowadzony do miejsca spotkania z Kaną.

Akio (klon): Jestem chunninem z Konohy, przybyłem jako delegacja po odbiór zwoju.
Kana: rozumiem, oto zwój od przywódcy Higakure, zwój jest ściśle tajny, prawo do odczytania zawartosci zwoju posiada Hashimoto Xenil - przywódca waszej wioski, nie radze Ci próbować rozwijać tego zwoju bo w takim wypadku skończysz marnie.
Akio (klon): Oczywiście, czy ...
Kana: To wszystko co mam Ci do przekazania, a teraz żegnam.

Dwójka ludzi pojawiła się przy boku Akio - mamy rozkaz odprowadzić cie do wyjścia z Wioski, nie mozemy pozwolić byś tu zabłądził ...
Akio doskonale zdawał sobie sprawę ze każdy jego krok jest dokładnie obserwowany.

Po opuszczeniu wioski klon udał się w kierunku miejsca w którym znajduje się Akio po czym przekazał mu zwój.
Akio: zatem infiltracja się nie powiodła, w takim razie musimy rozpocząć plan awaryjny.
Akio: Kuchyose no Jutsu! - Akio przywołał orła - zbierz jak najwięcej informacji, ja tymczasem udam się do Konohy.

Klon rozpłynął się, orzeł pofrunał w powietrze wzbijając się nad Higakure, Akio natomiast wraz ze zwojem przekazanym przez Kanę, udał się do Konohy, gdzie czekał na niego Xenil.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Mac immo ehotelsreviews.com spa Ciechocinek pakiety http://komputeryursus.pl