Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


  • Index 
  • » Konoha 
  • » Team 1 & 2 
  • » Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

#71 2009-11-02 17:14:18

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Okazało się że wszystkie wybuchy były spowodowane wyłapaniem zwiadowców z wioski Kiri.  Wywiad donosi że większa grupa wojowników zbliża się w wolnym tempie do wioski.

Po stronie Kiri:
-..  Mizukage-sama!! Mam najnowszy raport od wywiadu!! Konoha jest przygotowana do obrony, wiedzą że nadciągamy. Mają dobrze przygotowane do obrony najsłabsze punkty w wiosce!
-.. yyyy - szepnęła Mizukage - to mamy problem.... Co ze wsparciem samurajów i Kumo?
-.. Powinny dotrzeć zgodnie z planem.
-.. Przygotować się do ataku! - wrzasnęła Kage
-.. "Szkoda mi niszczyć tak piękny kraj" - westchnęła w duchu...

Konoha:
-.. Hokage-sama... Hokage-sama!!!! - wróg przygotowuje się do ataku! Jakie rozkazy?!
W pomieszczeniu Kage była wielka wrzawa, jednak Sarutobi wypuścił dym, odwrócił się do okna i wpatrzył się w wybuchy któe otaczały wioskę...
-.. Sam się zajmę wydawaniem rozkazów.. PROWADŹ! - powiedział do Chunina
Wyruszył od razu za nim. Podszedł do oddziału Xenila.
-.. I jak ma się sytuacja? - zapytał
Hashimoto podał mu lornetkę. Sarutobi zauważył przegrupowujących się ninja.
-.. Szykują się do ataku! - wrzasnął - przygotować pierwszą linię obrony!
-.. Tak jest! - odpowiedział Xenil
Hashimoto włożył do ust gwizdek po czym zaczął w niego 3 razy dmuchać. Wydały się trzykrotne piski na niskich falach ale słyszalne dla uszu..
-.. Mokuton: Shichuutou no Jutsu!!

Z ziemi zaczęła wyrastać gruba na parę metrów i bardzo wysoka ściana. Na zewnętrznej ścianie pojawiły się kolce.
-.. Pierwsza linia obrony przygotowana Hokage-sama - powiedział Hashimoto

Pozostało około 10 osób z klanu Senju aby przytrzymać ewentualne ataki które miałyby na celu zniszczenie bariery.
-.. Przygotujcie się na kontratak! Klan Uchiha ma być w gotowości...
-.. Rozkazać Geninom ewakuacje mieszkańców! - wrzasnął Sarutobi

Gdy skończył to mówić Chunini pobiegli do Geninów (min. do teamu 1 & 2) w celu przekazania im informacji o natychmiastowej ewakuacji)..

Offline

 

#72 2009-11-02 19:55:55

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kyuzo obserwował wydarzenia z dachu, nagle przy ramenie pojawił się jakisshibobi z Konohy. Stałi rozglądał się dookoła.
Kyuzo zeskoczył na dół.
-Co się stało ? - spytał
-Masz zacząć natychmiastową ewakuację mieszkańców ! Bezpośredni rozkaz Hokage !
-Kuso! Dobra! Pójdę po pomoc i zajmę się tym rejonem. Zacznij ewakuacja. Zaraz do ciebie dołączę. - powiedział i rozpłynął się w powietrzu.

Chwile później pojawił się obok Kensei'a, który natychmiast wstał wyciągając katanę.

-Spokojnie to ja. Hokage nakazał ewakuację mieszkańców. Chodź będe potrzebował twojej pomocy.

Kensei i Kyuzo zaczęli ewakuować ludność cywilną. Kyuzo wpadł do domu Yoko, która znosiła właśnie materac.

-Zostaw to, została ogłoszona ewakuacja, zostawcie wszystko i na zewnątrz ! Kazumi zostaw to i chodź, szybko!

Po Około 30 min wszyscy mieszkańcy zebrali się na placu.

-Proszę zachować spokój, udamy się teraz do schronu - Powiedział Chuunin - proszę za mną.

-My będziemy was osłaniać - powiedział Kyuzo i razem z Kensei'em odeszli kawałek do tyłu
-Ok ja biorę prawą stronę, ty weź lewą - powiedział Kensei
-Dobra - odpowiedział Kyuzo i wskoczył na dach.

Chwilę później grupa szła w kierunku schronu.

Ostatnio edytowany przez DaveFreeMan (2009-11-02 19:56:15)


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#73 2009-11-02 20:27:33

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kensei poszedł na prawo, ukrył się w cieniu, poprawił cały swój ekwipunek, na opasce (na czole) kończąc..


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#74 2009-11-02 21:08:24

Pawlos9992

Uczeń Akademi

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-10-14
Posty: 44

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Toshirou zaprowadził inną grupę mieszkańców do schronu. Gdy to już uczynił pobiegł po dalsze rozkazy do chuninów, ktorzy przekazywali dalsze wskazówki w imieniu Hokage.

Offline

 

#75 2009-11-02 21:25:13

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Gdy Konoha szykowała się na atak w tym samym czasie po wrogiej stronie:
-.. Mizukage-sama mamy problem! Konoha otoczona jest ogromnym murem z drewna i nie możemy się przebić nawet atakując potężnymi atakami, naraz w jedno miejsce. Ściana się szybko zasklepia! A gdy ktoś próbuje wskoczyć na nią zostaje powstrzymany przez atak pik wystających z niej!
-.. "zaczynacie mnie denerwować" - pomyślała Mizukage - ODSUŃCIE SIĘ WSZYSCY! - krzyknęła
Wstała z pnia drzewa i podeszła kawałek w stronę wioski:
-.. Kuchiyose no Jutsu !!!
Z wielkiego dymu została przywołana wielka Jaszczurka.
-.. Dawaj! Rozwal dla mnie ten mur!
Jaszczurka ruszyła w stronę wioski. Uderzyła w ścianę z ogona. Ściana pękła jednak zaczęła się zasklepiać. Piki z drzewa ruszyły w stronę summona jednak łamały się na grubej skórze.  Ściana powoli zaczęła się rozpadać.
-.. Ruszać wszyscy natychmiast! - rzuciła Mizukage - to może być nasza jedyna szansa!

Ogromna ilość ninja ruszyła w kierunku wyrytej dziury.

Sarutobi widział co się dzieje.
-.. "Co teraz? Jestem już stary aby walczyć na otwartym polu..."
-.. Klan Uchiha do mnie!! Zajmijcie się gośćmi! Przywitajcie ich radośnie tak aby ich ciała długo pozostały z nami!

Ludzie z Uchiha wyruszyli również w stronę wyrwy, zewsząd leciały kunaie, oraz różne techniki, od Katon: Goukakyuu no Jutsu po Suiton: Suiryuudan no Jutsu! Sarutobi uchronił się przed kilkoma kunaiami i zabił paru wrogów prostymi cięciami którzy próbowali go zaatakować. Jednak pomimo tego iż liczny klan Uchiha ramię w ramię z Senju oraz innymi klanami jak Nara walczyli i wygrywali, wielki Jaszczur coraz bardziej zbliżał się do wioski.
-.. "Cholera coś trzeba zrobić..." -pomyślał staruszek
-.. Witam Cie Sarutobi-sensei - powiedziała postać o długich siwych włosach - Zaraz zaradzimy coś przeciwko temu...
-.. Miło Cie widzieć Jirayia-chan. Wpadłeś w samą porę - odpowiedział Hokage
Jirayia przegryzł palec tak że pokazała się krew, po czym złożył pieczęcie i krzyknął dotykając ziemi:
-.. Kuchiyose no Jutsu!!
Pojawiła się wielka żaba z dwoma mieczami...

W tym samym czasie Genini widząc co się dzieje, odprowadzając resztki ludzi do schronów postanowili pomóc w walce. Cała czwórka spotkała się przez przypadek. Ruszyli w stronę wyrwy w murze z drzewa. Na ich drodze jednak stanęło 3 ninja. W śród nich jeden już im znany:
Momochi Zabuza...



(komentarz od admina: Nie róbcie się na nie wiadomo jakich pro, wiecie z kim macie do czynienia. Ci kolesie poza Zabuzą też są potężni. Poza tym nie macie pełnej ilości chakry bo jeszcze na was się odbija niedawna walka. Oprócz tego nie macie wsparcia nikogo z wyższych rangą )

Offline

 

#76 2009-11-02 22:12:21

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

(spoko ale wejściówka musi być kozacka, potem możesz robić z nas pizdusiów Myślę,że powinno Ci się spodobać ;p)
Kensei stał jak wryty, miał przed sobą poraz kolejny zabójce swojego brata..
-..Momochi..Zabuza..khh
Kensei aż drżał z gniewu, Kyuzo widząc to, próbował go uspokoić, zatrzymać i poczekać na wsparcie.
- Kensei! Nie rób tego, ten typ jest niebezpieczny, to jounin!
Wykrzyczał Kyuzo
-Kurose!(Zamknij się!) Ostatnio mi przeszkodziliście, tym razem wam na to nie pozwole.
Wybuchnął Kensei.Wyjął katane zza pleców -ŚWIST- Trzymał ostrze przed twarzą Kyuzo.
-Spróbuj mnie zatrzymać a nie ręcze za siebie!
Kyuzo przełknął ślinę ale nic nie powiedział, Kensei  odwrócił się w kierunku napastników.
- Tylko Ty i ja draniu..
Powiedział Kensei,patrząc na dziko,uśmiechniętego Zabuze.
-To samobójstwo! Nie ma z nami Xenila-sensei i ..
Znowu zaczął Kyuzo ale Kensei ze spokojem przerwał mu:
-Tym lepiej..Jak chcesz, Ty i reszta możecie zająć się tymi dwoma,żeby mi nie przeszkadzali..
Kyuzo w milczeniu spojrzał się na pozostałą dwójke,tamci wzruszyli ramionami.Kensei zrobił kilka tricków kataną, rozgrzewajac przy tym stawy i zbierając chakrę..na koniec wyprostował katane wskazując na Zabuze,po czym ruszył jak błyskawica. Poleciały pierwsze kunaie..w strone Kenseia, lecz momentalnie zostały odbite przez Kyuzo,który jest istnym snajperem. Dwóch towarzyszy Zabuzy doskoczyło do Kenseia ale ten w locie zrobił:
-Kage Bunshin no jutsu!
Pojawiły się dwa klony które sparowały ataki wrogich shinobi, ten czas wykorzystał Kensei by dalej nacierać na Zabuze. Ustawił katane do cięcia bocznego, ciął..-TRZASK- Zabuza stał z ręką w kieszeni, drugą ręką zaś przytrzymywał ogromny miecz za plecami,który wychylił tylko do obrony prawego boku. Siłowali się chwilę, Zabuza wyjął ręke z kieszeni, wyprostował palec wskazujący i środkowy,krzyknął:
-Mizu Bunshin no jutsu!
Po czym z jego ciała wyszedł wodny,drugi Zabuza i uderzył Kenseia w brzuch,tak że aż uniósł się w powietrzu i opuścił katane na ziemie, Kensei leżał przez chwile na ziemi, trzymając się za brzuch.. Zabuza (klon) nie czekał dłużej i ciął mieczem z góry, Kensei przeturlał się w lewo,rzucając kunaiem w gardło klona,który rozpłynął się w powietrzu. Prawdziwy Zabuza tym razem zaatakował,znów mieczem. Kensei odskoczył na pare metrów, w locie wykonując pieczęcie..
-Katon! Gokakyou no jutsu!
Olbrzymi płomień leciał w kierunku Zabuzy,który raczej nie obawiał się ataku na tym poziomie. Odparował:
-Suiton! Shuridan no jutsu!
Wodny smok natychmiast zdławił kule ognia ,Kenseia.
Kensei wylądował na ziemi, był zdruzgotany, nie wiedział co dalej czynić, pamiętał o słowach Shizune-sama, nie mógł zbytnio jeszcze używać sharingana, a co za tym idzie,skutecznie atakować i bronić się przed wrogiem na takim poziomie. Patrzył na Zabuze z taką wściekłością i bezradnością,że szok. Zabuza splutł ręce na klatce i patrzył z góry na młodego Uchihę.-To wszystko na co cię stać? Cóż za rozczarowanie..
W między czasie pozostała trójka, Kyuzo i reszta stawiali czoła dwójce shinobi z Kiri gakure,którzy nawiasem mówiąc, też nie dali sobie w kasze dmuchać. Sytuacja nie wyglądała za różowo, mocniejsi shinobi Konohy, walczyli na froncie..
-Co teraz?!
Pomyślał Kensei.


(Darowałem sobie ten kawałek o sharinganie, troszke nakręciliście i to nie miało sensu ;p )

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2009-11-03 22:35:47)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#77 2009-11-02 23:25:43

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kyuzo unikał morderczych ciosów tylko dzięki wrodzonej zręczności. Na razie skupił się na obronie. Parował, blokował i starał się odczytać ruchy przeciwnika.
Niestety, nie zdążył sparować kopnięcia, które odesłało go kilka metrów w tył.
*Ten koleś używa tylko Taijutsu... Pod tym względem nie ma żadnych słabych punktów...*
Przeciwnik Kyuzo wyjął kunaia i zaczął iść w jego kierunku. Kyuzo odskoczył jeszcze dalej.
*Jego Taijutsu jest bezbłędne, więc pewnie Ninjutsu to jego słaby punkt, a co za tym idzie...*
Shinobi zbliżał się coraz bardziej.
-Teraz albo nigdy - powiedział Kyuzo i aktywował Sharingana
-Narakumi no Jutsu - powiedział spokojnie patrząc się na wroga

Jounin z Kiri zatrzymał się, zaczął rozglądać się na wszystkie strony i nagle padł na kolana i zaczął krzyczeć, wyglądał jakby zobaczył swój najgorszy koszmar.
*Uff... Trochę przesadziłem, a myślałem, że mi się nie uda hehe.... Gdyby nie był taki kiepski w Ninjutsu penie nie dał by się złapać w iluzję... * - pomyślał Kyuzo
Nie zwlekając dłużej rzucił senbonem. W momencie gdy senbon wylatywał z jego dłoni, w ułamku sekundy pojawił się nad nim wielki miecz, który zmierzał w jego kierunku ze złowrogim świstem...
* !?!? *
Kyuzo znikł, by pojawić się kilka metrów dalej. (shunshin)
Senbon doleciał do Jounina i poprzez gałkę oczną wbił się w mózg. Shinobi bez życia padł na ziemię.

-Kuku, szybki bachor... - powiedział Zabuza

Kensei nawet z Sharinganem ledwo co był w stanie dostrzec przebieg całej sytuacji.
W międzyczasie Toshirou i Akio cały czas zmagali się ze swoim przeciwnikiem.

(HA! zapomniałem, że jest nas trzech sorry ^^ Nie chce mi się zmieniać teraz całości wasz jest bardziej wymagający )

Ostatnio edytowany przez DaveFreeMan (2009-11-02 23:28:33)


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#78 2009-11-03 07:34:21

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

W tym samym czasie przy bramie:

-.. Musimy się wycofać bo zaczną nas wyżynać! - krzyknął ktoś
-.. Klan Uchiha nigdy się nie wycofuje! - odparł ktoś z boku - osoba w młodym wieku
Koło tej osoby pojawił się Sarutobi
-.. Nieraz większe straty zadasz wycofując się, niż walcząc do upadłego... rozpocząć plan C!
Shinobi z Konohy zaczęli się wycofywać i po krótkiej chwili zniknęli wszyscy...

Po drugiej stronie:
-.. Mizukage-sama! Konoha wycofuje się, nasze wsparcie z Kumo i Samurajowie przybyło! Musimy zadać im ostateczny cios!
Wymawiając ostatnie słowo został powalony na ziemie.
-.. Jak śmiesz kochaniutki mówić mi co mam robić?! - wrzasnęła Kage

Żaba rozpoczęła walkę z jaszczurka. Jaszczur atakował głównie pazurami. Jirayia-sama jednak nie z takimi przeciwnikami walczył. Używając połączonej techniki Katon z olejem trafił bezpośrednim trafieniem. Jaszczurka padła martwa.
-.. Dzięki za pomoc - powiedział Ji. - po czym zniknął razem z żabą

Połączone siły wdarły do wioski jednak nikt nie stawiał im oporu. Chodzili od domu do domu w poszukiwaniu ninja i plądrowali co tylko się dało.

Zabuza walcząc z Geninami:
-.. Mam was dość gówniarze! Jeszcze się spotkamy! Ale za nim, możesz iść pożegnać się ze swoją siostrą ty cieplaku z sharinganem!
Po czym zniknął.

Siostra Kyuzo nie mogła usiedzieć na miejscu, bała się nie o to co z nią będzie ale o swojego brata i innych członków swojej rodziny. Chciała im pomóc, dodać otuchy. Wyrwała się cioci i wyleciała na zewnątrz schronu. Gdy wybiegła za nią ciotka, nie było młodej dziewczynki z Uchiha. W pewnym momencie przed biegnącą siostrą Kyuzo znikąd pojawiła się postać w którą uderzyła. Przewróciła się na plecy. Zobaczyła wielką osobę z długim mieczem w ręku.
-.. A więc Ty jesteś siostrą tego szczeniaka który mnie denerwuje... Zanim go zabije chce zobaczyć jego minę gdy pokażę mu Twoją głowę!
Po czym chwycił za miecz...
Były to ostatnie chwile gdy młoda dziewczynka zachowała świadomość. Została uderzona w tenketsu i zemdlała, po czym została przeniesiona w bezpieczną odległość.
-.. Ja jestem Twoim przeciwnikiem - powiedziała postać
-.. ooo patrzcie kto mnie uraczył swoją obecnością... Sharingan no Kakashi we własnej osobie..
Za plecami widać było biegnących w stronę Zabuzy Geninów razem z Uchiha Sasuke...

Offline

 

#79 2009-11-03 07:56:14

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kyuzo zobaczył Kazumi leżącą bezwładnie na ziemi. Wyprzedził wszystkich i pobiegł w stronę siostry.
Uklękną, dzięki Sharinganowi zobaczył, że jej przepływ chakry jest wzburzony, ale nadal aktywny.
Kyuzo odetchną z ulgą.
*Jokata, żyje* - pomyślał


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#80 2009-11-03 10:14:50

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Kensei zebrał się w sobie,po czym dołączył do gromady,która otaczała Zabuze.


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 
  • Index 
  • » Konoha 
  • » Team 1 & 2 
  • » Team 1 & 2 zmiana spjrzenia na świat shinobi. Eskorta Lorda Feudalnego

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
worldhotels Hotele Jausiers wellness Ciechocinek muzyczne forum Serwis laptopów warszawa