Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#1 2009-12-12 20:10:34

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

(mój wielki powrót - potem skończe moją walkę i całą fabułę z poprzedniej misji ; ) )


http://www.youtube.com/watch?v=ZL89_OHBHZs


Nastała noc. Sasuke szedł spokojnie przez las, nie myślał o niczym, postawił sobie za cel zabicie swojego brata który stwierdził że nie jest godnym przeciwnikiem i uciekł. Chciał mu pokazać kim naprawdę jest. Szedł dalej...

Sowa spokojnie rozglądała się dookoła. Jej oczy lśniły się w blasku księżyca. Widziała przechodzącą postać, jednak nie zwróciła na nią uwagi. Zobaczyła kawałek dalej wychodzącą mysz z norki. Obserwowała ją uważnie, ta nie spodziewając się niczego, ruszyła przed siebie w poszukiwaniu pożywienia. Sowa wystartowała! Jej cień widniał w jasnym lesie. Zniżyła swój lot. Mysz szła jednak dalej w stronę pozostałości po turystach, którzy niedawno tędy przechodzili. Została gwałtownie wyrwana w górę. Była trzymana w szponach przez brązowego ptaka...


Gdy Uchiha dotarł na skraj lasu, poczuł zmęczenie. Jego silna wola nie mogła powstrzymać jednak fizjologi, usiadł na najbliższym kamieniu po czym oparty o dłonie, zamknął oczy i zasnął. Gdy się obudził leżał na ziemi. Nie czół nawet kiedy spadł. Był cały przemarznięty, a słońce które widniało na horyzoncie, mówiło, że już jest prawie środek dnia. Sasuke wstał:
-.. Kuso! Ta walka z Itachim mnie wykończyła. Jak tak dalej pójdzie nigdy go nie złapię, a on będzie mnie traktował z góry jak zawsze. - pomyślał, wstając powoli. Wyruszył. Gdy dotarł do rzeki, schylił się aby przemyć twarz. Zamoczył ręce w wodzie, po czym chlusnął wodą w twarz. Gdy kończył ocierać w twarz w rzecze odbijały się 4 cienie. Sasuke błyskawicznym ruchem odskoczył i aktywował sharingana. Zobaczył osoby z Konoha. Był to Sasin i 3 Juninów z którymi wcześniej miał kontakt.
-.. Czego ode mnie chcecie - powiedział Sasuke, po czym wyprostował się. Z jego twarzy ciekła woda.
-.. Czemu nie wróciłeś do wioski? Czemu ją opuściłeś? Czemu nie pozwalasz sobie pomóc? - powiedział Kensei
-.. I tak mnie nie zrozumiecie! Dajcie spokój! Jesteście nikim! Nie trzyma mnie nic w wiosce! Liczy się tylko śmierć mojego brata!
-.. Sasuke.. powiedział Xenil
-.. Zamknij mordę starcze! Nie zmusicie mnie do powrotu! Będę z wami walczył i udowodnię, że jestem w stanie zabić Itachiego na waszym przykładzie!!
-.. Nie zmuszaj nas Sasuke - powiedział Toshirou - mamy przewagę, nie jesteś w stanie nam nic zr....

W tym samym czasie zakończyły się negocjacje, gdy Sasuke zaczął powoli wyciągać miecz Kusangi....

Offline

 

#2 2009-12-13 11:29:06

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Wszyscy odskoczyli do tyłu..
-Mówicie,że macie przewage? Wasza czwórka pajaców,nie robi na mnie najmniejszego wrażenia, sam sannin też przereklamowany!- Krzyknął Sasuke.
-W tym momencie można uznać rozmowe za skończoną..On jest jak koń z klapkami na oczy,prze ślepo do przodu..- Powiedział Kensei
-Przygotujcie się! Pokażemy mu kto tu jest przereklamowany.- Powiedział Xenil,zakładając okularki na nos.


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#3 2009-12-13 14:49:47

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Sasuke wyskoczył w powietrze, przeskakując rzekę i celował w Xenila swoją kataną.
Toshirou tylko na to czekał:
-.. Fuuton! - krzyknął i pocisk z jego reki wyleciał z ogromną prędkością, ugodził Uchihe w klatkę po czym odleciał i z impetem uderzył o ziemię...
-.. I Ty się nazywasz Uchiha - powiedział Kensei - Ty nam do pięt nie dorastasz chłopcze....

Offline

 

#4 2009-12-13 15:18:41

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Po tych słowach Kensei, złożył błyskawicznie pieczęcie..
-Katon! Gokakyou no jutsu!- Ogroma kula ognia poleciała wprost na wstającego Sasuke, który szybko odpowiedział tym samym atakiem.
Dwie kule ognia zderzyły się, wielki żar otaczał wszystkich. Siłowali się tak przez chwile, po czym kula Kensei'a,pochłonęła atak Sasuke,raniąc go, nastąpiła mała eksplozja. Sasuke stał zdyszany.
-Nie musiałem nawet wzmacniać swojego ataku wiatrem, jak w przypadku Twojego brata..-Powiedział Kensei.


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#5 2009-12-13 18:53:02

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Sasuke był tak zdezorientowany że nie nie zauważył Akio, który unieruchomił z pomocą węży, 'gdzie się wybierasz?'- zapytał Akio...


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#6 2009-12-13 21:35:50

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

-Zostawcie mnie frajerzy! Nie macie o niczym pojęcia! - Krzyczał,zdenerwowany Sasuke.
-Ależ mamy, opuszczając wioske, stałeś się missing-ninem, a wiesz czym to jest karane?- Zapytał spokojnie Xenil, poprawiając okulary.
-Kurose!Zaraz wam pokaże!- Po chwili, przeklęta pieczęć zabarwiła ciało Sasuke na brązowo, włosy wydłużyły się i zmieniły kolor na siwe,oczy zrobiły się czarne..
-Chidori Nagashi!- Krzyknął Sasuke, elektryczność otoczyła jego ciało, zrzucając porażone węże, Akio.
-Teraz to mnie na prawde wkurwiliście!- Wydarł się Sasuke.

Ostatnio edytowany przez KrysteQ (2009-12-13 21:36:59)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#7 2009-12-14 16:38:39

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Xenil nie zastanawiał się długo:
-.. Mokuton no jutsu!
Jego szybkość złożenia pieczęci oraz prędkość z jaką poleciały w stronę Sasuke drzewne kawałki, nie dały mu żadnej możliwości ataku. Próbował się bronić, bezskutecznie... drzewa cały czas odrastały na nowo, a ten nie nadążał ich odbijać...

Offline

 

#8 2009-12-14 18:23:35

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

'i tak sie kończy próbując opuścic wioske bez uprzedzenia'-pomyślal Akio.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#9 2009-12-14 20:53:39

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Okazało się, że było to Kawarimi no jutsu..Sasuke był za Xenilem, leciał wprost na niego z mieczem Ksunagi, naładowanym elektrycznością!
-Shineeeeee!!!- Krzyczał Sasuke.

-----------------------------------BRZDĘK-------------------------------------------------
Skrzyżowały się dwie katany, jedna należała do Sasuke a druga do..Kenseia..On także przelał chakre w broń.
-Nie wytrzymasz! Lepiej władam elektrycznością!-Wydarł się Sasuke.
-To świetnie ale zapominasz o czymś, przyjżyj sie uważnie..-Powiedział spokojnie Kensei.
Sasuke spojrzał na katane Kensei'a.
-Masaka! Jak?Ty?!- Zapytał zdenerwowany Sasuke. Katana Kensei'a była naładowana białą chakrą..naturą wiatru..
Katana Kensei'a przecięła Ksunagi, Sasuke ,czyniąc w ten sposób rane wzdłuż lewego ramienia Sasuke, który po tym cięciu odskoczył,lądując na drzewie,dyszał..
-Wiatr wygrywa z błyskawicą,powinieneś już to wiedzieć..Nie musze sie rodzić z jakimś konkretnym żywiołem, mój sharingan doskonale skopiował techniki każdego żywiołu, Kakashi pokazał mi co i jak, reszte dopracowałem sam..- Powiedział Kensei.


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#10 2009-12-15 06:55:48

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Człowiek i marzenia - czasem osiągalne, czasem zabierane przez innych

Sasuke odskoczył do tyłu krwawiąc.
-.. Teraz zginiecie!! - krzyknął
Po czym zaczął ładować chakrę. Xenil spodziewał się tego, ruszył biegiem w stronę Sasuke ten musiał przerwać pobieranie chakry do oczu (widział to Toshirou i Kensei) a Xenil zamachnął się. Sasuke zdążył zrobić gardę na twarz, jednak ręka wraz z całą postacią przeniknęła go
-.. Nani?! - pomyślał
Po czym przed młodym Uchihą który nie będąc świadomym pojawił się Xenil i kopnął go z całej siły w brzuch. Ten odleciał na parę metrów jednak już cała 4 była przy nim i podkładała mu pod gardło katany.
-.. Jesteś aresztowany - powiedział spokojnie Xenil
-.. Nie... nie... nie może tak być!!
Na oczach Sasuke pokazał się Mangekyou Sharingan...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Anping wellness Ciechocinek pakiety BoĂŽte de vitesses automatique Alpine konstrukcje stalowe sosnowiec