Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#81 2010-04-15 21:42:10

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wojna z Iwagakure

Wiesz,mi bardziej chodzi też o Akio,tłumaczyłem tyle razy,że ciała do Rinnegana,nie mają swoich wcześniejszych właściwości,typu sharingan,wszyscy mają rinnegana. Nagle wszyscy zapragneli mieć sharingana,nie ważne jakiego,czy zwykłego,czy ms'a,chodzi o sam fakt. (przewidywanie ruchów i sprawdzanie czyjejś chakry to w brew wszystkiemu,jednak coś jest,nie byle co)Stosowanie przez Akio Amaterasu,jest wręcz absurdalne.(nic do Ciebie nie mam,chodzi o równowage sił), musiałem się jakoś bronić i wymyślić coś oryginalnego,chcielibyście np,żebym załatwił jedno ciało Akio i buchnął mu jednego rinnegana? Albo przeszczepił sobie ręke kogoś  senju,żeby używać dodatkowo mokutona?


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#82 2010-04-15 21:45:52

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wojna z Iwagakure

Ale nie chodzi o to ze kazde cialo posiada umiejetności Sharingana. Taka umiejetnosc posiada jedynie moje główno dowodzace ciało, posiada dokładnie 4 sharingany wszczepione w ramie, pozostala 5 ma jedynie mozliwosci Rinnegana, ewentualnie Oro, bo zaabsorbowalem go Rinneganem, no to jest czyste sci fi noo


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#83 2010-04-15 22:54:07

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wojna z Iwagakure

A ciało Sasuke to co? Skąd władanie Amaterasu?
Dobra,skupmy się na opowieści,właściwie już wszystko zostało ustalone,nie wiem na co czekamy?


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#84 2010-04-16 10:22:34

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wojna z Iwagakure

Orochimaru miał Mangekyou Sharingana , a ciało Sasuke mial zwykłego Sharingana - jego ciało pozyskałem w momencie buntu Uchiha o ile dobrze pamietam, walczyliśmy 2 na 1.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#85 2010-04-16 20:47:14

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wojna z Iwagakure

Dobra zostawmy to już,czemu wciąż stoimy w miejscu skoro ustaliliśmy co i jak?


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#86 2010-04-16 21:52:48

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wojna z Iwagakure

Też sie właśnie zastanawiam. ; ]


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#87 2010-04-16 22:21:51

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wojna z Iwagakure

Ja w końcu rusze z tym wszystkim a Wy po prostu przeprawicie wcześniejsze wypowiedzi jak ustalaliliśmy


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#88 2010-04-17 23:41:09

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Wojna z Iwagakure

Hokage wraz z Akio i Dante dotarli do Kraju Żelaza na uroczyste zebranie Kage powołane z inicjatywy założyciela nowej Ukrytej Wioski Cienia.
-Miło mi Ciebie powitać szanowny Hokage - rzekł jeden z samurajów strzerzących wejścia do budynku w którym odbywało się zebranie.
-Witam-odparł Xenil
-Zapraszam, korytarzem prosto-powiedział samuraj

Hokage wraz ze swymi ochroniarzami kierowali się do ogromnej sali w której odbywało się zebranie.

Dante: nigdy nie widzialem tylu wspaniałych osobistości świata shinobi - powiedzial
Akio: teraz musisz docenić fakt, ze trenuje cie wielmożny Hokage
Dante: taa jasne - odpowiedział
Akio: jeszcze jedno słowo ... - z jego dłoni zaczęły wyłaniać się drobne wyładowania elektryczne
Xenil: spokojnie Akio - rzekł
Akio: zachowuj sie - powiedzial w kierunku Dante, po czym wyładowania ustąpiły

Wszyscy weszli do sali.

Tsuchikage: no nareszcie, ile można bylo na ciebie czekać, Hashimoto ...
Xenil: też miło mi cie widzieć Tsuchikage-sama,
Raikage: przestańcie, wojna skończyła się jakiś czas temu!
Xenil: wszyscy są bardzo miło natawieni - stwierdził ironicznie
Mizukage: więc to jest nowy przywódca Liścia - Xenil Hashimoto
Kazekage: tak - pochodzący z klanu Senjuu, jednen z sanninów Konohy.

Zapraszam przewodniczącego dzisiejszego zebrania, założyciela nowej Wioski Cienia... - odezwał się głos

Powolnym krokiem do sali weszła pewna postać, wraz z 1 ochroniarzem...

Akio: to przecież... !
Kuyzo: Miło mi powitać wszystkich zebranych przywódców wiosek świata shinobi
Xenil: Uchiha Kuyzo!
Mizukage: To ten zbiegły z Konohy członek Akatsuki?!

Akio momentalnie zaczął formuować pieczęcie...
Kensei: nie tak szybko Akio...
Kensei był tuż za Akio...

Xenil: co tu się dzieje do jasnej cholery?!
Raikage: STOP!

Raikage wstał uderzając rękami w okrągły stół...

Tsuchikage: Raikage sama, dlaczego wprowadzacie zamieszanie! Skoro to członek A.....
Raikage: NIE! , to nie jest juz członek Akatsuki. Ta osoba ostrzegła mnie przed porwaniem mojego brata w momencie eskorty Bee do Konohy.
Xenil: zatem to całe zamieszanie z eskortą Jinchuriki było ukartowane!
Raikage: nie ... poprosiłem o pomoc Konohę ze wzgledu na Uchihe, nie mogl bowiem ingerować w atak ze strony Akatsuki, kiedy to zostaliście zaatakowani. Już wtedy planowal opuszczenie tej organizacji wraz z niejakim Uchihą Kenseiem. Jednakże wiedziałem że pod opieką samego Hokage wraz z najsilniejszymi shinobi z Konohy Bee był bezpieczny.
Mizukage: Mimo wszystko to przestępca rangi S! Nie mozemy dopuścić by taka osoba pociągała a za sznurki jako władca odpowiedzialny za swoich ludzi!
Kuyzo: Jak wszyscy wiecie przez ostatni rok wraz z Amegakure starałem się zjednoczyć okoliczne państwa... wojna jaką prowadzila Konoha wraz z Iwa była w stanie poróżnić cały świat shinobi, w tym znajdujaca się w centrum konfliktu osadę Ame i Kusa a także mało znacząłącą Hoshigakure - osady te nie posiadały Kage. Jednakże wsparcie z mojej strony okazało się bezcenne.  Wraz z Ame potrafiliśmy zapobiec rozrastającemu się konfliktowi.
Raikage: co zatem planujesz?
Kyuzo: Powołałem to zebranie by zaakceptować moją Osadę. Stanowimy przyszłość świata shinobi jako niezależna ...
Xenil Skończ pieprzyć! - krzyknał. Doskonale znamy twoja przeszłość...
Raikage: Hokage sama! Nie mozemy rozpatrywać całej sytuacji pod jednym aspektem!
Mizukage: Musimy podjać jakieś decyzje w zwiazku z akceptacja nowej Wioski.
Kazekage: Rozpocznijmy zatem głosowanie ...
Xenil: Do jasnej cholery, jakimi kateoriamy wy myślicie!
Tsuchikage: Uspokój się Hashimoto, nie myśl ze jestes pępkiem świata, głos każdego z przywódców jest tak samo ważny!
Kyuzo: Jako przewodniczący zebrania zarządzam 15 minut przerwy w obradach ... uspokójmy sie w tym czasie - powiedział cynicznie.

W drzwiach sali pojawiła się kolejna postać...
Kensei: Kana, co Ty tutaj robisz, miałaś czekać ...
Kana: wiem wiem, musiałam wpaść zobaczyć co i jak...
Akio: więc jest ich kilku?
Kensei: wybacz Akio, ale porozmawiamy innym razem, to nie czas i miejsce .
Dante: Nic z tego nie rozumiem, dopiero co była mowa o ...
Akio: mam złe przeczucia, obawiam się ze za działania Kyuzo nie sa przypadkowe, za tym kryje się coś wiecej...

Po 15 minutach wszyscy czlonkowie zebrania zebrali się przy okrągłym stole, jako ostatni pojawił się przy nim Kyuzo...
Kyuzo: wporzadku, zatem rozpocznijmy głosowanie - Raikage?
Raikage: jestem za.
Mizukage: przemyślalam cala sytuacje ... przyjmuje nową wioskę jako Wioskę shinobi w której dowodzi Uchiha Kyuzo.
Tsuchikage: podzielam zdanie swoich poprzedników, doceniam to co Uchiha zrobił dla swiata shinobi, w przeciwieństwie do działań ze strony Konohy!
Xenil: Ty staruchu pieprzony! A kto rozpętał niby rozpętał wojnę, kto zaatakował jako pierwszy?!
Mizukage: To juz za nami, przestańcie ciagle się kłócić.
Kyuzo: Kazekage sama?
Kazekage: uważam że wioska Cienia powinna być zaakceptowana.
Kyuzo: rozumiem, że podtrzymujesz stanowisko Raikage, Mizukage oraz Tsuchikage?
Kazekage: tak.
Kuyzo rzucił pogardliwe spojrzenie w kierunku Xenila? A Ty szanowny Hokage, jakie jest twoje zdanie? - zapytał.
Xenil: w tej chwili mój sprzeciw moze wywołać konflikt w świecie ninja, ostatnia wojna z Iwagakure mimo wszystko osłabiła nas militarnie, mimo to dalej stanowimy elitę reprezentujac Kraj Ognia, znam doskonale przeszłość Kyuzo i nie wyrażam zgo....
Mizukage: Z calym szacunkiem , Hokage sama, doskonale znasz obecna sytuacje świata shinobi, ten pokój to tylko zasłona dymna dla tego co może wydarzyć się w przyszłosci, powinniśmy zatem wspólnie stawić czola wyzwaniom i przeciwnościa swiata ninja, 6 wioska stanowi znaczące wsparcie dla wszystkich 5 nacji.
Raikage: Kolejna sprawa sa Jinchuriki ... by nie dostali sie w rece Akatsuki musimy chronić ich z całych sił, doskonale wiesz o czym mowie Hokage sama?

Xenil pomyslal wówczas o Naruto ... spojrzał na Kyuzo

Kyuzo: widze ze dalej mi nie ufasz Hokage ?
Xenil: jaką mam pewnosc ze Akatsuki to zamknięty rodział ?!
Kyuzo: Kensei... - zawołał ze spokojem w głosie.

Kensei pojawił sie u boku Kuyzo... przekazał Kyuzo tajemniczy zwój.

Kyuzo: to wszystkie informacje zebrane na temat Brzasku, tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące tej organizacji...

Tsuchikage: to chyba wystarczajacy powod aby...
Xenil: zgadzam się - rzucając podejrzliwe spojrzenie na Kyuzo,  przyjmuję Wioskę Cienia jako oficjalna osadę shinobi.
Akio:  Ale Hokage !
Dante: Nie rozumiem kolesia! Kim wogóle jest ten cały Uchiha Kyuzo?

Raikage: Zatem zakończmy tą sprawę raz na zawsze, WIOSKA CIENIA OFICJALNIE ZOSTAJE UZNANA JAKO WIOSKA SHINOBI!!!

Kana wraz z Kenseiem odwrócili się plecami do Kyuzo...

Kyuzo: zebranie pięciu ... SZEŚCIU nacji shinobi uznaje za zamknięte! Dziekuje wszystkim za przybycie,  i ... dozobaczenia Xenil sama. - po czym cała 3 rozpłynęła się w powietrzu.

Xenil zwrócił się w kierunku Akio i Dantego - za nimi!
Akio: tak jest! - odparł Akio.


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#89 2010-04-20 11:11:42

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Wojna z Iwagakure

Kończąc tamto zdanie oczekuje że przedstawicie jakieś info. Itachiego odrodziłem tak jak chcieliście

Offline

 

#90 2010-04-20 22:09:37

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Wojna z Iwagakure

Spoko ale ja wyjaśniałem czemu ta "popisówa" miała służyć,nie musiałeś jechać po mojej postaci jak po szmacie..dobra,kończymy ten dział? Co dalej?


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.worldhotels-in.com Бермудские острова telefon do margaret Weekend wellness w Ciechocinku autokary warszawa