Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#41 2009-11-27 08:54:29

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1,2 & 7

-.. NANI?! - powiedział Xenil
Wyciągnął katanę z brzucha Kyuzo... Ten padł bezwładnie...
-.. wiesz że nie mogę Ci pomóc, będziesz i tak osądzony, jedyne co mogę zrobić to zostawić Cie tu i modlić się aby ktoś Cie znalazł... Przepraszam Kyuzo, gdybym wiedział to szybciej...

Po czym odwrócił się, łzy mu napłynęły do oczu....
-.. "a wierzyłem że kiedyś będziesz najpotężniejszym shinobi z całej 4... Może i moje marzenia się spełniły? Może nikt by nie zrobił czegoś takiego aby ratować wioskę...?"

Hashimoto rozpłynął się w powietrzu, po nim pozostała tylko mgła.

Pojawił się na schodach przed wejściem do Hokage. Wszedł...
-.. Odzyskałem zwoje, Kakashi jest ranny i został zabrany do lekarza, Uchiha Kyuzo, jak i 14 Uchiha nie żyje...
Tsunade spojrzała na Hashimoto wymownym spojrzeniem, jej oczy zaczęły ruszać się, a krew napływać do głowy...
-.. Czy to znaczy że Uchiha planowali przejąć władzę nad Naruto?
-.. Tak, Hokage-sama...
-.. Rozpocząć natychmiast akcje "czerwony balon" - powiedziała Tsunade (czerwony z powodu krwi, balon bo znak Uchiha przypomina balon)

Po okołu 2h wszyscy liderzy z Uchiha zostali przyprowadzeni do Tsunade, rozpoczęła się rozmowa, zginęło paru najwierniejszych liderom osób. Xenil sam przyprowadził 5 osób, w tym Sasuke... Był wściekły, miał ochotę ich wszystkich zabić, jednym pociągnięciem miecza, myśl o śmierci ucznia z powodu głupoty przywódców nie dawała mu spokoju...

Offline

 

#42 2009-11-27 13:30:00

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Team 1,2 & 7

'Nande, Kyuzo?, zapytał Akio, który pojawił się po całym zajściu..


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#43 2009-11-27 16:06:33

DaveFreeMan

Kage

2958351
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 777

Re: Team 1,2 & 7

*góra zostanie edytowana trochę więc się nie sugerować zbytnio końcówką*

Kyuzo wstał...
-Kukuku - Kyuzo zaśmiał się cicho i wyją z kieszeni prawdziwy zwój... - Może jesteś silny Sensei... Ale zbyt łatwowierny... - dodał sam do siebie po czym spojrzał w nocne niebo
Chwiejnym krokiem szedł w kierunku lasu. Nagle na polanę wbiegł Akio i dogonił Kyuzo.
-Naze...Kyuzo....
-Heh....Żeby nie dopuścić do...A zresztą, i tak nie będziesz tego pamiętać... Mangekyou Sharingan !
Akio został złapany w genjutsu.
-Umarłem, na tej polanie, ciała nie znaleziono. Zapomnij o tym co widziałeś i słyszałeś przyjacielu...
Akio stracił przytomność i padł na ziemię. Kyuzo krzyknął i złapał się za oko...
*Argghh... To chyba zbyt wiele jak na pierwsze użycie...*
Lecz po chwili wyprostował się i powiedział.
-Wyjdź w końcu i powiedz czego chcesz...Kensei....
Kensei zeskoczył z drzewa i podszedł bliżej.
-Jesteś ranny, trzeba cie opatrzyć...
-Humph... Przecież już wybrałeś Kensei.... Zostaw mnie w spokoju, jestem martwy, także dla ciebie - powiedział Kyuzo i wszedł do lasu...

Kensei stał przez chwilę patrząc się na Akio, ale nagle wyjął katanę i obrócił się w miejscu.
-Nani ?! Przecież ty jesteś....
-Posłuchaj swojego przyjaciela... Zapomnij o tym co się tu stało. Gdy będziesz gotów przyjdziemy także po ciebie... - powiedziała postać i jednym ciosem znokautowała Kensei'a

Zaczęło świtać, Kyuzo podpierając się na katanie szedł leśną ścieżką. Tracił coraz więcej krwi.
Po kilku minutach przewrócił się.
*To już koniec....? Przecież...Nie mogę po tym wszystkim po prostu umrzeć gdzieś w lesie...* - pomyślał Kyuzo leżąc na ziemi.
Kilka metrów przed nim trzasnęła gałązka.
Kyuzo ostatkiem sił podniósł głowę.
Tuż przed nim pojawiła się postać w płaszczu Akatsuki.
-K...Kim..jesteś - spytał się Kyuzo walcząc z utratą przytomności
-...Itach....Uchiha Itachi...


http://davefreeman.wrzuta.pl/sr/f/7W0gHCENxYb/1267621682201


Uchiha Kyuzo - !! UPDATE !!


http://i174.photobucket.com/albums/w113/pahlawanmalam89/Uchiha_Symbol.jpg


http://www.nar.pun.pl/viewtopic.php?id=65

Offline

 

#44 2009-11-27 17:08:56

Michcio

ANBU

10025193
Skąd: Piekary Śląskie
Zarejestrowany: 2009-06-16
Posty: 867

Re: Team 1,2 & 7

Tymczasem o poranku Akio przebudził się z samego rana, po czym spojrzał na leżacego obok Kenseia, 'co tu sie stalo do jasnej cholery!'- krzyknał, po czym podbiegł do Kenseia, i pomógł mu wstać, ten był równie oszołomiony,' moja głowa . . . ', powiedział, 'Kensei,  Kyuzo!' - krzyknął Akio, co tu sie dzieje do jasnej cholery! . . . ,' dlatego tu jesteśmy!


http://img149.imageshack.us/img149/831/painrokudouov6.gif

Offline

 

#45 2009-11-27 20:52:44

 Xenil

Kage

2970052
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 1101
WWW

Re: Team 1,2 & 7

Rozmowy z klanem Uchiha zakończyły się powodzeniem. Zagrożono wybiciem całego klanu, a że najmocniejsi byli "na muszce" to nie było problemu aby zastosować swoje warunki. Sasuke miał "wylane" w to co się stało i nie uczestniczył w obradach, nic nie mówił, a techniki zmuszające do mówienia klanu Yamanaka nic nie dały - Mangekyou sharingan

Xenil został wezwany do Tsunade
-.. powiedz mi... gdzie są prawdziwe zwoje?
-.. Jak to, przecież oddałem je Tobie Hokage-sama!
-.. Tak, historię Konoha owszem ale nie zwój 4th Hokage... aby na pewno wziąłeś wszystkie z ciała Kyuzo...
-.. Tak.. -sposępniał Xenil...
-.. Kuso! Mamy problem - powiedziała Tsunade i uderzyła w biurko które poleciało w Xenila, jednak przez tego przeleciało ono - szybkość...
-.. przekaż Naruto że nie ma sie ruszać z wioski i zarządź aby pilnowało go 2 z ANBU!!

Xenil zniknął...

Offline

 

#46 2009-11-27 23:48:31

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Team 1,2 & 7

Kensei wszedł do domu, ojciec siedział w kuchni,wyraźnie zdenerwowany,czekał na niego..
-Gdzie byłeś tej nocy?-Zapytał Shen
-Nagle zaczęło Cię to obchodzić?-Odparł Kensei
-Ty gnojku, jak się do mnie odzywasz?!- Ojciec Kensei'a ruszył na niego, zamachnął się ręką, lecz..Kensei złapał ją w locie, stojąc już za ojcem..
-Straciłem dla Ciebie szacunek..nic już nie możesz mi zrobić, wyprowadzam się od Ciebie,dość zarobiłem na misjach,jestem teraz Jouninem, chcę się usamodzielnić..żegnaj ojcze..- Po czym puścił ręke ojca, który niemal przerwócił się ale złapał równowage..Kensei poszedł do swojego pokoju, spakował się..podniósł ramke ze zdjęciem grupy 1 i 2, spojrzał na Kyuzo..minęła chwila po czym wsadził to zdjęcie do plecaka..wyszedł z domu bez słowa..


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com wellness Ciechocinek pakiety BoĂŽte de vitesses automatique Alpine konstrukcje stalowe sosnowiec