Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL

Forum Naruto - najnowsze chaptery i manga PL


#21 2010-04-22 23:01:27

KrysteQ

Missing-nin

Skąd: Olsztyn/Jonkowo
Zarejestrowany: 2009-06-14
Posty: 940

Re: Time skip 3 lata połączone

Tymczasem Kensei i Itachi przybyli do krainy wulkanów. Kensei wyjawił wszystkie swoje plany Itachiemu. Itachi przystał na to,zgodził się być częścią drużyny Kensei'a. Zgodził się również zachować tajemnice w sprawie Tsunade i dziecka,mimo wszystko przystał też na założenie pieczęci na język (coś jak mieli ludzie Danzou)
Kensei:Pragne aby to był 5-osobowy zespół, Ja,Ty i 3 shinobi,jednego już mam więc musimy znaleźć jeszcze dwóch.Nie potrzebuje motłochu ale na prawde dobrych shinobi,w książce bingo nie umieszczają byle kogo..
Itachi:W sumie znam pewnego człowieka,nie jest co prawda najmłodszy ale bez wątpienia potężny i doświadczony shinobi..
Kensei:Zgodzi się przystać do nas?
Itachi:Kto wie..


(TO BĘDĄ  JAKBY FILLERY,PRZYGODY ZE ZBIERANIEM ZESPOŁU OPISZE W KARCIE SWOJEJ POSTACI,LINK WKLEJE TUTAJ. MOJA POSTAĆ JEST TERAZ NIEUCHWYTNA,WIĘC PROSZE na razie NIE WPLATAJCIE MNIE W GŁÓWNY WĄTEK)


http://www.animecrazy.net/forums/members/u39191/theorator-albums-anime-wallpapers-picture134422-yugito-nii-jinchuuriki-2-tails-nekomata-beautiful-blond-ninja-expert-trap-master-cloud-village.jpg

Offline

 

#22 2024-02-05 16:47:49

 jacko

Uczeń Akademi

Zarejestrowany: 2024-02-05
Posty: 2
WWW

Re: Time skip 3 lata połączone

niezwykłe spojrzenie w historię gry

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotely Puerto Calero wellness spa hotel Ciechocinek Serwis laptopów piastów